BazényFoliové bazény

 BAZÉNY FÓLIOVÉ
 Stěna bazénu z ocelového plechu + fóliová vložka, životnost plechu 25 let  v zemi, životnost fóliové vložky poloviční - možnost snadné výměny,  rozměry a tvary dané výrobní řadou.

 
Laminátové bazény  BAZÉNY SKLOLAMINÁTOVÉ
 Stěna bazénu z polyesterové pryskyřice vyztužené skelným vláknem,  životnost 30 let v zemi, rozměry a tvary dané výrobní řadou.
 
Compass pools  KERAMICKÉ BAZÉNY COMPASS POOLS
 Základní nosná vrstva je z keramického materiálu tl. 3 - 10 mm, která má  zcela specifické vlastnosti. Především je to při poloviční hmotnosti oproti  klasickému laminátu výrazně vyšší pevnost. Doposud byl možný pouze  dovoz těchto bazénů z Austrálie, nyní (po prodeji licence na výrobu) již  probíhá výroba těchto bazénů v ČR a to za velmi příznivé ceny!
 
Bazény s folií DLW

 BAZÉNY Z TĚŽKÉ FÓLIE DLW (betonové bazény potažené fólií DLW)
 Nejlepší řešení pro Váš bazén. Stěna bazénu z betonových příp. polysty-  renových tvárnic potažená těžkou fólií DLW tl. 1,5 mm, která je vyztužená  skelnou tkaninou, životnost fólie delší než 35 let, nejdelší záruky.
 Jakýkoliv tvar, libovolné rozměry - bazén na míru dle Vašich představ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahradní jezírka

Už od pohledu se romantická jezírka těší čím dál větší oblibě mezi majiteli zahrad, parcel a pozemků užívaných pro rodinné bydlení. Je to zkrátka trend, výsledek hledání kompromisu mezi okrasnou vodní plochou a klasickým venkovním bazénem. Žádané propojení estetického prvku s praktickou funkcí, totiž s možností využívání vodní nádrže k osvěžení a relaxaci.

Jezírko je vhodná volba i ze zdravotního hlediska. Např. pro alergiky a astmatiky je koupání v bazénu s chlorovou vodou někdy dokonce naprosto vyloučeno.

Nabízíme Vám profesionálně vypracovaný projekt se specifikací odpovídajících materiálů, s návrhem způsobu realizace, samotnou realizaci včetně dodání technologie na úpravu vody a rádi Vám poradíme s volbou vhodného rostlinstva.